İzlekler için Sosyal Medya

ınspector clouseau

23 Eylül 2013 Pazartesi

Güzel giden bir ilişkiyi nasıl mahvedebilirim?

Buralarda ilişki gurusuyum diye dolaşan biri vardı?? Nerede o??


Evet bu soruyu kendine sormalısın periyodik olarak, iyi gidiyordur ama deli dürtmüştür mesela, manyaksındır, kaşınıyorsundur? Ne bileyim ben.

Neredeyse 24 saatini beraber geçirdiğin kişi ile her şey iyi gitsin diyeceğin yerde nasıl sabote edebilirsin bunu konuşmak istiyorum.

Sor bakalım loki neden yalnız? O benim çocukluk arkadaşım yeaaa hatta biraz daha ileri götür ve de şunu ekle "ya biz onunla aynı yatakta uyuyoruz beeee bişey olmuyor" hah bu noktada zaten delirip bir şey yapmıyorsa çanlar sizin için çoktan çalmış, hayır kabul ediyorsa bu durumu tebrikler davar gibi bir sevgiliniz var. Gay olması falan da mühim değil "aşkım biz aynı yatakta yatıyoruz ama" olmaz 9 kusurlu hareketten 9unu birden kapsıyor bu. Bir ilişkide jealousy önemli.
Size ihtiyacı olan bir anda bakarız deyin, bu çok iyidir bakarız geniş zaman böyle ohhhhhhhh mis hiçbir kesinlik yok, belirsizlik tavan.

Ota boka alınganlık yapın ve önyargılı davranın.

Arkadaşlarının yanında bozun/laf sokun( iğrençsiniz ibneler güzel jestler yapmak dururken ne bileyim elini öpmek ya da iltifat etmek dururken-grima solucandil mode on)

Cinsi lâtif ise regl döneminde saçmalayın erkek ise tuttuğu takım ile ilgili saçmalayın alkol her ikisi için kesişim kümesinde kelle mi oldun sen diye sorarsanız güzel bir kavga sebebiniz olur.

İlgilenmeyin, başkaları ile ilgilenin, işiniz ile ilgilenin ama onunla ilgilenmeyin, tebrikler nurtopu gibi bir Izy'niz oldu.

İşyerinde hoş bulduğun birinden bahset böyle kaslı, uzun boylu, sporcu ve espritüel olması yeterli ya da mini etekler ve sütun gibi bacaklar olmadı füze memeler, owwww yeeeee fallik dönem sancıları tezahür ediyor.

Eski sevgilinizle karşılaştırın, zaten "o" eski sevgiliniz olduğu için şu an yenisi ile birlikteydiniz, anın tadını çıkartmayın, huzur diye bir şey olmasın zaten.

"Aşkım biz şimdi neyiz?" Sorusuna elhamdülillah müslümanız cevabı verin( gerçi öyle bir soru soruyorsa ölsün zaten de)...

Aramayın sormayın sonra hastanede olduğunu öğrenince saçmalayın( nasıl bir öküzsünüz?)

Yaptığı işi eleştirin( olm ikacıya bunu yapmayın bak)

Doğum gününü unutun( evet o yüzden adı eski sevgili)

Yalan söyleyin, dalga geçin.

Sabah günaydın demeyin gece iyi geceler demeyin.

Yanındayken osurun, burnunuzu karıştırın( canım senin ormanını kim yaktı?)

İnanmayın zaten güvene dayalı ilişkiler uzun ömürlü değil ki, bravo.

Sosyal medya üzerinden Kezban Kezban hareketler yapın karşılıklı laf sokun. Domates biber alayına gider alayına isyan ölümüne İK mesela.Sürekli bir drama queen'e bağlansın ama sürekli.

Yemeği beğenmeyin, filmi beğenmeyin, mekanı beğenmeyin, garsonu zaten beğenmeyin ama aşçıyı tebrik edebilirsiniz.

Üzerinde ne var diye sorun telefonda, Mahmut var cevabını alın ama bozulmayın.

Saçların bok gibi olmuş deyin, üzerindekini beğenmedim(MAHMUT)

ne hayatım ne sevgilim ne love ne ruhum falan bunları hiç söylemeyin, sevgili sığırlar siz sevgilinize nasıl sesleniyorsunuz? Kızım diyenin ağzına at'la vurasım gelir, iyi olmaz.Sanırım sonra devam edeceğim.


İlişki durumu: şimdi seninle bir anlaşma yapıyoruz.. Sen beni kıskanıyorsun, bende seni sahipleniyorum..


Coco i didnt dü det

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder