İzlekler için Sosyal Medya

ınspector clouseau

2 Aralık 2019 Pazartesi

People Make the Brand 2019


Uffffffff harika bir konferanstı, işveren markası, yetenek, gençlik, ik falan işte bilmeyenler için. Sahneden sorulan bütün sorulara doğru cevap verdiğim için yanımdaki kadın çok zeki ve kültürlü bir birey olduğumu söyledi. Sonra yemekte tanıştığım bir başka ik’cı hiç yaşınızı göstermiyorsunuz dedi, yaaaaa dedim ne kadar ponçik bir beyaz yakalısınız. İltifatlar havalarda uçuştu. 
Eğitim bilimci ve yazar Dr. Özgür Bolat "Mutsuzluğun bir kriz olmasını istemiyorsak, psikolojik sermayeyi duygusal sermaye ile beslemeliyiz." dedi, kabul görünce mutlu olduğumuzun altını çizdi ki; bunun üzerine oturup, düşünün ve ağlayın, sosyal varlıklarsınız çünkü. Kitabını da okuyacağım, çocuğum yok ama zaman zaman çocuk bireylerle sosyalleşmem gerekiyor. Kendisini sahnede bir kere hoplarken görmüştüm, uzun uzun dinlememiştim, ilginç şeyler paylaştı bir ara uzun uzun izleyeyim diye not aldım kendime, henüz nihai bir karar oluşmadı. Nihai karar seviyesini şey düşünün Fazıl Oral’ı dinlediğim 2. dakikada kararımı vermiştim. 
Önder Abay ve tiktok dünyasına giriş yaptık, bir tiktok hesabım yok, kitleyi de uzaktan gözlemliyorum, Z kuşağı ile iş dünyasına katılma durumları beni ilgilendiriyor. 

Acar Baltaş için şunu söylemek isterim, acilen sunumu değiştir dede, güzel şeyler anlatıyorsun ama gözlerim kör oldu, çölde gezen Şener Şen gibiyim(İzle: Arabesk/Allah’ım kör et beni).

Dilek Livaneli’ye gelelim, sahnede takılmadan konuşanlar sıralamasında Fatoş Karahasan ve Evrim Kuran 1. sırayı paylaşırken, Dilek Hanım rap yapabilecekler arasında. Öğretmen olarak başardıkları, kazandığı ödüller, çocuklar için yaptıkları ve sonrasında bölge kadınları için yaptıkları şahane. Enerjik bir birey. Biraz az ses kullansa müthiş olurdu minnoş kulaklarım acıdı. Videolarını izleyin muhakkak izleyin, inisiyatifin kralını göreceksiniz. 

Stratejik Danışma Kurulu Başkanı Claudia Tattanelli: "Gençler, şirketlerde en çok profesyonel eğitim ve gelişime önem veriyorlar; kendilerini geliştirirken mutlu olmalarının sırrı ise liderleri tarafından desteklenmeleri.", grafiklere, verilere boğdu bizi, sağ olsun var olsun. 
Ayrıca Claudia’nın elbise ve ayakkabı seçimlerinin hastayısıyız Weirdos. 

Evet bir organizasyonun daha sonuna geldik, #peoplemakethebrand zarif ekibine teşekkürlerimi sunarken huzurlarınızdan ayrılıyorum. Okuyacak 4 kitabım ve bir o kadar izleyeceğim video var. 

Yetenek Abideniz, 
Coco Talento 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme