İzlekler için Sosyal Medya

ınspector clouseau

14 Kasım 2012 Çarşamba

nasıl ilan

bir aydır yayınlanmakta olan şöyle de bir ilana denk geldim biraz önce,
bir ilan nasıl olmamalı ya da kariyer portalı ne kadar titiz olmalının bir örneği diyebiliriz:
 
 
 
İlan Güncelleme Tarihi: 05.11.2012

Şehir/Ülke: İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.)

Personel sayısı: -Genel nitelikler:
AKP grubunda yeni parlayan bir dava adamını korumak üzere yakın korumalar alınacaktır
..Siyasi bir lideri korumak üzere yola çıkanlar ölümü göze almış adamlardir.. Bunun bilincinde olan..devletini milletini herseyden çok seven ve gerektiği anda canını ülke çıkarları için hiçe sayacak yakın korumalar alinacaktir..ALLAH yar ve yardımcınız olsun ..çok ihtiyacınız olacak...

yakın korumalarda aranan özellikler iyi derecede İngilizce , rusça Yada Almanca bilmek180 cm ve üstünde olmak..mümkünse askerligini komando olarak yapmış olmak..b sınıfı ehliyete sahip olmak...ve 20-40 yaş arasında olmak..

Arkadaslar cv bizi boyunuzu ve kilonuzu yazın lütfen!!!!!! Aksi halde cvleriniz okunmadan silinmektedir

Firmanın ilana eklediği diğer bilgiler:Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
Eğitim Seviyesi: İlköğretim (Öğrenci), İlköğretim (Mezun), Lise (Öğrenci), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)
Cinsiyet: Erkek
İlanın ilk yayınlanma tarihi: 14.10.2012alkışlar ve ışıklar içinde yükselen insanları herkes sever.size bir haberim var, cv'ler silinmez, listeden çıkarılır, işbu ilan ekim ayından beri de yayındaymış.
biz ikcılar ilanlarımızda cinsiyet bile belirtmez iken profesyonel olanlardan bahsediyorum canım, boy, kilo ve yaş aralığı da sorgulamayız.
ama eğlenceliydi kabul et.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder