İzlekler için Sosyal Medya

ınspector clouseau

15 Şubat 2013 Cuma

Dur kendime İK PRENSESİ diyeyim de hep birlikte gülelim

İstanbul soğuk, önümüzdeki 2 hafta boyunca da bu şekil olacakmış.

Son 2 günü zirve'de geçirdim, sonrasında tanımlayacağım kelime harikulade, 2 günü dolu dolu yaşadım, yeni yüzler yeni kavramlar, bol gözlem, kendine dönüş, enerji, zirve ikacıların noeli dedim, öyleydi de, yıllardır katılanlar, ilk kez gelenler, x kuşağı y kuşağı, yetkili amcalar, teyzeler, ablalar.

Sosyal medyada etki konusunda kafamda soru işaretleri oluştu, tweet sayısı o kadar da yüksek değildi, bir ara oturmaya mı geldik diye sormak istedim, ama salon kadını kimliğim baskıları şükür, ele güne karşı zil olmaktan son anda kurtuldum.

İlan ediyorum, topuklu ayakkabılarım ile oradan oraya koşturmak ertesi gün pelte gibi olmak dışında bir sıkıntı yok;) provokasyona hazırım. İk 2014'ün zirve teması Provokatik olacak, femen de gelir mi acaba???

Kendimi Bilge'nin yanındaki aydınlanmaya çalışan çekirge gibi hissediyorum, i love turuncu.

Always yours,

Coco(your highness/ik prensesi)

Ahahahahaha karnıma ağrılar girdi gülmekten.

P.S. Cumanız hayra gelsin demeyi unuttum bu sabah, iyi haftasonları canım. Dışarı çıkmayın bu haftasonu, dolaplarınızı düzenleyin, zirvede şıkır şıkır dolandıktan sonra eve gidin domestic takılın, poğaça- börek yapın, hata yapın haftasonu, hata candır, prensesler de hata yapar.

2 yorum:

  1. hahahahah ;) "ik prensesi" sevdim bunu çok :))bi de çekirgeyi...;)) hahahahaha

    YanıtlaSil
  2. Dipssss!!!! Birinç!!!! Banane ben dedim;)))) sen de sevdiğine göre yea ik prensesiyim

    YanıtlaSil